خانه » عکس و بیوگرافی » پاملا الکیک بازیگر لبنانی نقش ژاکلین سریال ساخت ایران 2 + بیوگرافی

پاملا الکیک بازیگر لبنانی نقش ژاکلین سریال ساخت ایران 2 + بیوگرافی

بیوگرافی و فیلمهای پاملا الکیک بازیگر لبنانی سریال ساخت ایران 2

پاملا الکیک بازیگر لبنانی زادۀ 14 می سال 1988 برابر با 25 اردیبهشت سال 1367 است. او بازیگر سینما و تلویزیون کشور لبنان است.او در شهر دیرالقمر لبنان متولد شده است. او تا به حال دو جایزه مورکس دور را کسب کرده است.

او از سال 2011 تا کنون وارد حرفه بازیگری شده است. این بازیگر عضو یک خانوه چهار نفره است و تنها یک خواهر به نام آماندا دارد.او در شهر اشرفیه بزرگ شده است. این بازیگر جوان می تواند به زبان هاي عربی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و پارسی صحبت کند.

این بازیگر در نمایش هاي تئاتر مدرسه استعداد خوبی از خود نشان داد ودر سن 15 سالگی هم بکار دوبله پرداخت. این بازیگر یک کتاب در مورد تفکرات خودش نوشته است و دستی در نویسندگی نیز دارد.این بازیگر بدلیل بازی در سریال هایي مانند Madame Bambino، Imra’a Min Dayaa و Asar El Harim به شهرت رسید.

پاملا با بازی در نقش ژاکلین در سریال ساخت ایران وارد صنعت فیلم ایران شد و اکنون هم در فصل دوم این سریال بازی می کند.پاملا درس خوانده در دانشگاه روح القدس و توانا به گفتار به چندین زبان مانند: عربی ، انگلیسی ، فرانسوی و ایتالیایی است. هم چنین در حال یادگیری زبان پارسی برای بازی کردن دریک سریال یا فیلم ایرانی است.

فیلم شناسی پاملا الکیک

او با بازی در فیلم و سریال هایي هم چون

Madame Bambino

Imra’a Min Dayaa

Asar El Harim

به شهرت رسید.اوج شهرت وی به جهت بازی در سریال لبنانی “حصلت” درسال ۲۰۱۱ و دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن بود.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

دو × پنج =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز