خانه » عکس و بیوگرافی » یازالده گومز پینتو مهاجم پرتغالی استقلال + بیوگرافی عکس سن

یازالده گومز پینتو مهاجم پرتغالی استقلال + بیوگرافی عکس سن

بیوگرافی و عکس یازالده گومز پینتو Yazalde Gomes Pinto instagram

یازلده گومز پینتو مهاجم پرتغالی استقلالی ها متولد ۲۱ دسامبر ۱۹۸۸ است و در پست مهاجم در تیم های پرتغالی بازی کرده است.

او در رده های سنی تیم ملی پرتغال نیز بازی کرده و با توجه به تولد پدرش در گینه بیسائو می توانسته در تیم گینه بیسائو هم بازی کند اما ترجیح داده در تیم ملی پرتغال به میدان برود.

آخرین تیم گومز پینتو ۲۹ ساله ، ریو آوه بوده است. او در تیمهای زیادی در پرتغال بازی کرده اما معروف ترین تیمی که در آن مشغول به بازی بوده، ژیل ویسنته بوده است. با نگاهی به آمار گلزنی او به این نتیجه میرسیم که عملکرد چندان درخشانی در تیم های سابق خود به عنوان یک مهاجم نداشته است و باید منتظر ماند و عملکرد او در استقلال را دید. قد گومز ۱۸۳ سانتی متر است و پای تخصصی او راست است. با توجه به وزن گومز که ۸۱ کیلوگرم است، به نظر می رسد او در زمره بازیکنان چابک قرار نمی گیرد. چرا که به عنوان مثال علی علیپور با قدی ۱۸۱ سانتی متری وزنی حدود ۷۶ کیلوگرم دارد و همین عامل نیز باعث سرعت و چابکی این بازیکن شده است.

اینکه گومز پینتو در ۴۲ مسابقه اخیرش برای ریو آوه تنها موفق به زدن ۴ گل شده است در نوع خود عجیب است و چه بسا علی قربانی در ۴۲ بازی استقلال، عملکرد و آمار بهتری از او ارائه کرده است.

او بیشتر از اینکه بازیکن فیکس تیم هایش باشد، بازیکن نیمکت نشینی بوده که در نیمه دوم به میدان رفته و اینکه از کارتهای زرد و قرمز و مشخص است که او ذاتاً بازیکن خشنی نیست. شاید بتوان گفت فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ بهترین فصل فوتبالی یازالده بوده است چرا که یک ذخیره طلایی عالی محسوب می شده است چرا که تنها در ۹۴ دقیقه بازی توانسته ۸ گل به ثمر برساند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

چهار − سه =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز