خانه » سرگرمی » عکس دی ماهی برای پروفایل + متن و خصوصیات دی ماهی زن مرد

عکس دی ماهی برای پروفایل + متن و خصوصیات دی ماهی زن مرد

عکس نوشته دی ماهی ام / متن و جملات زیبا درباره دی ماهی ها

زنان متولد دی
زنان متولد دی ماه آدم های خاصی هستند ، نمی دانم در اطرافتان زن متولد دی ماه سراغ دارید یا نه ولی اگر جوابتان مثبت است حتماً او یکی از موفق ترین زنان خانواده ، محل کار و جمع دوستان خود است. زنان متولد این ماه سخت شیفته مدریت هستند ، و اگر به دختر بچه های این ماه توجه داشته باشید خواهید دید در بازی های کودکانه آنان دیگران را رهبری می کنند چرا که مدریت در وجود و ذات آنان است ، توانایی آنان آنقدر فراوان است که حتی اگر فروشنده یک فروشگاه هم باشند ساختار مدریتی آنجا را دگرگون خواهند کرد.
در وجود زنان متولد دی ماه هدفی بزرگ نهفته است که در طول زندگی تلاش می کنند تا به آن برسند و در این راه از هیج تلاشی فروگذار نخواهند کرد. زن متولد دی ماه می خواهد اولین باشد حالا چه هنرمند چه کارمند یک شرکت و اداره یا پرستار و معلم. در هر صورت نخستین بودن برایش خیلی مهم است و ترقی خواهی او گاهی با جاه طلبی همراه است. آراستگی ظاهری یکی دیگر از ویژگی های رفتاری متولدین این ماه محسوب می شود ، این اتفاق هیچ ربطی به وضعیت مالی او نخواهد داشت او با هر شرایط مالی به پوشاک و ظاهر خود اهمیت ویژه ای می دهد.
با زنان متولد این ماه شوخی های بی مزه نکنید آنان خیلی مبادی آداب هستند و از کسانی که برای خنداندن دیگران انواع و اقسام شوخی های جلف می کنند دوری می کنند. البته تصور نکنید که آدم های خشک و بی روحی هستند اتفاقاً انرژی و شادمانی در آنان موج می زند اما دلشان نمی خواهد مورد استهزاء دیگران واقع شوند و در این میان به دیگران نیز نمی خندند. به خانواده خود علاقه دارند آنقدر که همیشه آماده فداکاری برای پدر ، مادر ، برادر یا خواهر خود هستند. مادران دی ماهی مادران خوبی هم هستند آنقدر به بچه هایشان رسیدگی می کنند که به حد وسواس می رسند. با تمام شاخصه هایی که از زن متولد دی ماه گفته شده او باید بداند که گاهی می تواند با تامل و تعمق روی مسائل مختلف به جاهای مطلوب تری در زندگی اجتماعی برسد. او گاهی در روابط خود با خانواده پدری آنقدر افراط می کند که شوهرش را در ناملایمات زندگی تنها می گذارد. با تمام این تفاسیر زنان متولد دی ماه از موفق ترین زنان جامعه هستند که می شود روی دوستی و همکاری آنان حساب ویژه ای باز کرد.

مردان متولد دی
آنها سخت به دنبال موقعیت و جایگاه والایی هستند و در این میان چیزی نمی تواند آنان را از مسیری که دارند دور گرداند. حتی پول هم تا اندازه ای برایشان راضی کننده است و رسیدن به مقام ارزشی به مراتب بالاتر از پول برای آنان دارد. مردان این ماه آنقدر در این راه تلاش می کنند که اگر لازم باشد موقعیت های مالی خود را نادیده می گیرند.
آنها ترجیح می دهند در جمع های دوستانه بیشتر از کار صحبت شود تا حرف های معمولی که چیزی پشت آن نیست. گاه احساس می شود مرد متولد دی آدم خشک و بی روحی است در حالی که اصلاً چنین نیست و اتفاقاً در پشت چهره ی خون سرد و به ظاهر خشک خود دریایی از عاطفه دارند.
اگر به خلوت مرد دی ماه راه پیدا کنید آدم دیگری را خواهید دید ، مردی خانوانده دوست ، مهربان ، شاد ، پر انرژی و مثبت اندیش. بهتر است از او نخواهید یک تاجر موفق باشد چرا که او سخت دلش می خواهد یک مدیر عامل خوب باشدتا یک تاجر ، حتی ترجیح می دهد یک مدیر متوسط باشد تا یک سرمایه دار خوب.
عاشق کارش است و هیچ گاه کار خود را به پر حرفی های معمول بعضی از آدمها ترجیح نمی دهد. اگر از مرد متولد دی تعریف کنید در ظاهر شاید قدری ناراحت شود حتی ممکن است اصرار کند که به حرفهایتان ادامه ندهید اما یادتان باشد که او دوست دارد دیگران از او تعریف کنند و عملکردش را مورد تشویق وستایش قرار دهند. آرام است و جدی و خونسرد آنقدر که شاید گاهی احساس شود آدم بی خیالی است اما چنین نیست و او با نگاه تیز بین خود همه چیز را زیر نظر دارد. اگر انتظار دارید در روابط اجتماعی خود با دیگران خیلی هیجان داشته باشد اشتباه می کنید چون او خیلی به آرامی با دیگران برخورد می کند.
همسر و پدر خوبی است و هر چه سن و سال مرد دی ماه بالاتر برود خلق و خوی او تغییر می کند و عاطفی تر و خوش مشرب تر می شود تا جایی که همه با مصاحبت با او لذت می برند. مردان متولد این ماه خانواده پدری خود را دوست دارند و پس از ازدواج نیز آنان را ارج می نهند و اگر کار و کمکی از آنان بر بیاید حتماً برای خانواده پدری خود انجام می دهند.
مردان متولد دی ماه پدر را فراوان دوست دارند و او را قهرمان و الگوی خود قرار می دهند ، هیچ گاه در مورد خانواده و به خصوص پدرشان چیزی نگویید که باعث ناراحتی اش می شوید.

دی ماهی بودن یعنی خاص بودن و مال هر کسب نیست

ارزشمندترین مکانی که می توان در آن قرار داشت قلب ی دی ماهیه

*

دی ی ماه نیست! دی ی فرهنگه! دی ی سبکه! دی ی آرزویه! دی ی نعمت الهیه!

دی ماهی که باشی….با وفا و خاص و تو دل برو و یعنیمال هر کسی نیست بس که خاصه

*

دی ماهی ممکنه یهو سرد بشه ولی هیچ وقت عزیزاشو فراموش نمیکنه

دی که ماه نیست کلکسیون آدمای خاص و جذابه

*

ی دی ماهی فقط می تونه با یک کلمه کلی حرف بزنه

اگر شما دیپلمه خیانتی ما دی ماهیا لیسانس انتقامیم فقط گفتم یادت نره

*

دی دارای شخصیت عالی انتقام جوی شدید ساده پوش و بی آلایش پرتحمل و جدی

دی ماهی که باشی فقط می تونی مغرور باشی اما کسی رو تحقیر نکنی

*

دی یعنی صداقت ناب

ی دی ماهی به هر چی بخواد میرسه حتی به حساب شما دوست عزیز

*

دی ماهی که باشی تک پر و مغرور و خوش تیپی

یکی از خصوصیات دی ماهی ها اینه عشقش فراموش نمیکنه و خیلی باوفاست

*

دی ماهی ها بلد نیستن مخ بزنن فقط دل می برن

مهربونی ی دی ماهی رو با ضعفش اشتباه نگیر

خوش به حال کسی که ی دی ماهی دوستش داره

*

دی ماهی همونه که وقتی بهش نزدیک میشی نمی تونی باور کنی اون همون مغروریه که از دور دیدی

دی ماهی با افاده و عشق مد ، خاص و تو دل برو ، ضعیف و رنجور شدیدا احساساتی

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

4 × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز